Tüm Duyurular İngilizce Konuşma Kursu için Seviye Tespit Mülakatı Listesi
Duyuru Başlangıç: 12.03.2019 - Bitiş: 15.3.2019 00:00:00

İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT MÜLAKAT LİSTESİ

*Mülakat İngilizce kurs programını öğrencilerin seviyelerine göre düzenleyebilmek için yapılacak olup Erasmus katılım hakkını etkilemeyecektir.

Sınav Yeri: Uluslararası İlişkiler Ofisi - Konferans Salonu

Sorularınız için irtibat kişisi: Öğr.Gör. Emre SEVEN +90 346 219 12 39

 

ADI SOYADI

FAKÜLTESİ

BÖLÜMÜ

MÜLAKAT TARİHİ

SAATİ

ESMA BERFİN TEKİN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

GÖZDE KAPLAN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

REFİK AYTEK KUŞ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

ÜLKÜ BOZKURT

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

MERYEM BIYIK

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

ELİF NURCAN SANSAR

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

RECEP KULABAŞ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

HÜSEYİN ALTUN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

RAHMİ AKIN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

FURKAN KURT

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

ERTUĞRUL GAZİ DEMİR

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

HÜSEYİN ERTAN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

09.00 - 10.00

ZEYNEP ALTINIŞIK

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

10.00 - 11.00

GÖZDE ALBAYRAK

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

10.00 - 11.00

RABİYE BANU TUĞ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

10.00 - 11.00

MERVE YILDIZ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

14.03.2019

10.00 - 11.00

NURİYE DİRİ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

10.00 - 11.00

KÜBRA BERNA GÖÇER

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

10.00 - 11.00

CEREN ÖZDEN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

10.00 - 11.00

MERVE YAMANOĞLU

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

10.00 - 11.00

ECEM EZGİ DÜZGÜN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

10.00 - 11.00

BÜŞRA BULUT

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

10.00 - 11.00

BATUHAN TURGUT

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

10.00 - 11.00

DEMİR HAKTANIR

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

10.00 - 11.00

MERVE MAVİLİ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

YÜCEL İNAN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

ÖZGE YAYLA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

SONER MERAL

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

ÖZGE KAPLAN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

ÇİLEM ÖZYURT

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

EDANUR ÖZTÜRK

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

GAMZE KESKİN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

MUSTAFA DİKBASAN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

HATİCE İPEK KENASARI

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

11.00 - 12.00

GİZEM YÜKSEKTEPE

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

11.00 - 12.00

MELİKE KIRATİK

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

11.00 - 12.00

ALİ GÜNEY

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

SEMANUR ERYEĞİT

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

DİLEK ERGÜL

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

KASIM GÖĞSU

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

İHSAN BURAK BALA

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

SİNEM SEZER

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

HİLAL KANTAR

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

MAHMUTCAN KAYABAŞ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

ENES KARACA

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

MERVE KEŞLİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ

14.03.2019

13.00 - 14.00

KORAY TORAMAN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

13.00 - 14.00

ALPEREN ÇELİK

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

14.03.2019

13.00 - 14.00

IBRAHİM COSKUN

TIP FAKÜLTESİ

TIP

14.03.2019

14.00 - 15.00

MERT CAN YILMAZ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

14.03.2019

14.00 - 15.00

HİLAL ÖZBEK

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

14.03.2019

14.00 - 15.00

MERVE AKTAŞ

FEN FAKÜLTESİ

BİYOKİMYA

14.03.2019

14.00 - 15.00

DENİZ POYRAZ

ECZACILIK FAKÜLTESİ

ECZACILIK MESLEK BİLİMLERİ

14.03.2019

14.00 - 15.00

FATİH YÜCEL

ECZACILIK FAKÜLTESİ

ECZACILIK MESLEK BİLİMLERİ

14.03.2019

14.00 - 15.00

SİBEL YARDIMCI

MİMARLIK FAKÜLTESİ

MİMARLIK

14.03.2019

14.00 - 15.00

SAMET KOÇAK

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ

14.03.2019

14.00 - 15.00

KÜBRA SEVİM

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

14.03.2019

14.00 - 15.00

ABDULKADİR ÖZKAN

VETERİNER FAKÜLTESİ

VETERİNER

14.03.2019

14.00 - 15.00

MEHMET İHSAN SEVİM

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

14.03.2019

14.00 - 15.00

MÜCAHİT UĞURLU

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

14.03.2019

14.00 - 15.00

ASENA SEDA ÇOBAN

MİMARLIK FAKÜLTESİ

MİMARLIK

14.03.2019

15.00 - 16.30

MUHAMMED YILDIRIM

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

14.03.2019

15.00 - 16.30

GİZEM UYGUNEL

TIP FAKÜLTESİ

TIP

14.03.2019

15.00 - 16.30

BERAT BAĞBANCI

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

PSİKOLOJİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

SEDA YILDIZ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

NİHAL ŞAHİN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

PSİKOLOJİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

ZEKİ EŞME

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

RÜVEYDA YİĞİTSOY

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

ABDÜLBASIT ÖDÜK

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

LEVENT GÖRÜŞÜK

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

14.03.2019

15.00 - 16.30

SİMAY SIRDAŞ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

SEMA ÖZİNCE

EĞİTİM FAKÜLTESİ

EĞİTİM BİLİMLERİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

BURAK CİNAL

EĞİTİM FAKÜLTESİ

TEMEL EĞİTİM

14.03.2019

15.00 - 16.30

BETÜL KÖKLÜCAN

MİMARLIK FAKÜLTESİ

MİMARLIK

14.03.2019

15.00 - 16.30

SEDANUR FİDAN

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

BİLGE ÇİFCİ

ECZACILIK FAKÜLTESİ

ECZACILIK MESLEK BİLİMLERİ

14.03.2019

15.00 - 16.30

SEFA BEKTAŞER

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

14.03.2019

15.00 - 16.30